fredag 28 april

I går hade vi idrott på idrotten så hade vi palaäpplen då hade man en som sat i en bur och en annan som  pratade i Kristians mikrofån och en annan lek.  Vi har haft svenska på svenskan jobba vi med ett häfte som heter Bamses vän. På matten så jobbade vi med matteboken och tetade i plarneringsboken. I går jobbade vi med engelska på engelskan jobbade vi med ett papper .  På  elevensval så jobbade vi med våra elevensval grejer.

krya på dej Robin

lycka till Isabelle

i dag har Marius och Linn bloggat

trevlig helg

 

 

 

 

Kommentera

E-postadressen publiceras inte. Obligatoriska fält är märkta *


2 + 6 =

Följande HTML-taggar och attribut är tillåtna: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>